Katinėlių nameliui įkurti ir apšiltinti

Atvyko mobilus namelis kuris kaip matosi foto yra toks ir jį reikės sutvarkyti..

Aira Bendoraityte-Berzinskiene
Sukurta 2021-09-19
Prienai
110€ iš 1.500€ 7.33%
Rėmėjai - 2
Laikas baigėsi
Mes esame visai nauja katinėlių prieglaudėlė -VšĮ Airos katinėliai. Daug metų globodavau, gydydavau, sterilizuodavau iš gatvės katinėlius, surasdavau jiems namus. Galiausiai supratau, kad kitaip nebus ir privalau registruoti katinėlių prieglaudą. Žinau, kad dabar galėsiu nuveikti dar daugiau..... Yra tikimybė, kad gausim PSP programą, mūsų mieste to niekas nedaro, katinėlių nemažai ypač daugiabučių kiemuose. Aš esu pasiruošus dirbti ir vieninteliu humanišku būdu mažinti beglobių gyvūnų gretas.


Tačiau ta pradžia visada būna sunki jau namelį turim todėl prašau mums padėti jį sutvarkyti. Svarbiausi yra keliatas būtinų darbų, kad veterinarinė tarnyba leistų mums veikti be trigdžių. Namelio išmatavimai 11×3.10 m. viduje reikia sutvarkyti grindis, ištiesti PVC grindų dangą, sutvarkyti viduje šiek tiek sienas. Reikia namelį apšiltinti ir šale namelio padaryti voljerą katėms išeiti į lauką. Dar vienas akcentas kuris yra privalomas tai tvora būtina apsitverti. Daiktai kurie matosi foto iš namelio bus visi pašalinti.

Neaišku kokia bus žiema, turim labai skubėti todėl tikimės pagalbos iš jūsų mielieji ir prašome padėti turėti mažam miesteliui katinėlių laikinus namus, kuriuose jie lauks savo šeimininkų.

Vadovė - Airė Beržinskienė
Tel.+37060420704
facebook.com/vsi-airos-katineliai
 • Ingrida Koch
  Ingrida Koch prisidėjo 100€

  Visi po truputi ir tikslas bus pasiektas ???

  2021-10-07
 • Gintė
  Gintė prisidėjo 10€
  2021-09-20
Rezultatų nerasta