Svetainės SUSIMETAM.LT privatumo politika

 

Lankydamiesi mūsų svetainėje SUSIMETAM.LT ir (ar) naudodamiesi čia esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiomis privatumo politikos nuostatomis ir jas supratote.

 

Bendrosios nuostatos

Šiame dokumente aprašoma, kokią informaciją yra renkama svetainėje SUSIMETAM.LT ir kaip ją naudojame.

Pažymėtina, kad Svetaine besinaudojantys asmenis, savarankiškai pateikia joje informaciją ir jie patys atsako už tos informacijos turinį.

Svetainės SUSIMTEAM.LT administratorius neatsako už kitų organizacijų informacijos turinį ir naudojamus privatumo užtikrinimo metodus, kurių nuorodos yra pateiktos Svetainėje viešinamų Projektų puslapiuose.

SUSIMETAM.LT pasilieka sau teisę keisti Svetainėje esančią informaciją bei atnaujinti privatumo politiką taip, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai ar kiti teisės aktai dėl asmens duomenų apasaugos.

Trečiosioms šalims jūsų duomenys bus teikiami tiktai konkrečios paslaugos (pvz. piniginių lėšų pervedimas) teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti, o taip pat, kiek to reikalauja Lietuvos Respublikos teisės aktais bei kaip tai nurodytą mūsų Svetainės taisyklėse.

Jūs turite teisę reikalauti, kad Jums būtų leista susipažinti su mūsų turimais Jūsų asmens duomenimis bei kaip jie yra tvarkomi ir prašyti tokius duomenis Jums pateikti, kad būtų ištaisyti netikslumai, o jei tokius pastebėtumėte, prašome kreiptis el.paštu info@susimetam.lt.

 

Svetainėje užsiregistravusių narių asmens duomenų tvarkymas

Norėdami paskelbti projektą, jūs privalote užsiregistruoti Svetainėje. Registruodamiesi turite nurodyti vardą, pavardę, el. pašto adresą ir vietovę, bei patvirtinti, kad susipažinote su Svetainės naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politikos nuostatomis.

Elektroninis pašto adresas nėra viešai skelbiamas, jis bus naudojamas jūsų paskyros patvirtinimui Svetainėje ir norint jus informuoti apie svetainės SUSIMETAM.LT teikiamų paslaugų pakeitimus, bei SUSIMETAM.LT administratoriui norint su jumis susisiekti. Jūsų svetainėje paskelbto Projekto puslapio lankytojai, naudodamiesi specialia kontaktų forma, galės jums išsiųsti el. laišką, tačiau el. pašto adresas jiems nebus matomas.

Norėdami gauti surinktas lėšas, privalėsite pateikti jūsu vardu registruotą banko sąskaitą Lietuvoje.

Pasirinktinai registruoti asmenys gali pakeisti savo profilio nuotrauką.

Šie duomenys saugomi mūsų duomenų bazėje 2 metus.

 

Rėmėjų asmens duomenų tvarkymas

Norėdami paremti paskelbtą projektą, jus turite nurodyti vardą, pavardę ir el. pašto adresą.

Nenorėdami skelbi savo vardo viešame Projekto rėmėjų sąraše, galite pažymė varnelę su prierašu „Neskelbti mano vardo ir pavardės viešame rėmėjų sąraše.“ ir jūsų vardas bei pavardė viešai skelbiamame projekto rėmėjų sąraše bus pakeisti įrašu „Privatus asmuo“.

Elektroninis pašto adresas nėra viešai skelbiamas, jis bus naudojamas išsiųsti jūsų mokėjimo gavimo patvirtinimą, bei matomas Projektų iniciatoriams prisijungus prie SUSIMETAM.LT projektų valdymo paskyros. Šie duomenys saugomi mūsų duomenų bazėje 2 metus.

Mokėjimo kortelių duomenys nėra prieinami SUSIMETAM.LT ir nėra saugomi mūsų duomenų bazėje ir yra apdorojami vadovaujantis Stripe Payments UK Limited paslaugų sutarties ir privatumo nuostatomis, su kuriomis naudodamiesi mokėjimo paslauga sutinkate. Duomenis mokėjimo operatorius Stripe saugo ne ilgiau nei to reikalauja pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevenciją užtikrinantys Europos Sąjungos teisės aktai.

 

Slapukų naudojimas

Svetainėje naudojama bendrovės „Google, Inc." interneto analizės programa „Google Analytics". Ši programa naudoja slapukus, kad būtų lengviau tirti svetainės naudotojų poreikius, pagal juos tobulinti svetainę. Asmens duomenų neįrašome.

Slapukai naudojami Jūsų kompiuterio identifikavimui ir yra jame išsaugomi.

Jei jums tai nepatinka, Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami, bet, tokiu atveju, nesame tikri, kad veiks visos funkcijos.

 

Informacijos saugumo užtikrinimas

Mūsų Svetainėje niekada nėra prašoma atskleisti Jūsų konfidencialios informacijos, tokios kaip jūsų asmens kodas, gyvenamos vietos adresas, sąskaitų, kortelių duomenų ar panašios jautrios informacijos, išskyrus atvejus nurodytus Svetainės taisyklėse ir šioje Privatumo politikoje.

 

Elektroninis paštas ir Facebook

Mes gerbiame jūsų privatumą ir jūsų el.paštą naudosime išskirtiniais atvejais. Be to, Jūs visada galite atsisakyti mūsų paslaugų parašydami mums.

 

Jei Jums kilo klausimų ar turite pasiūlymų, susisiekite su SUSIMETAMT.LT komanda.


Data: 2023-10-31.