Dėkingumo dėžutė

Dėkingumo dėžutės sergantiems onkologine liga - padėkok žmonėms už tai, kad jie yra.

Rūta Dvylytė
Sukurta 2022-06-10
Lietuva
152€ iš 300€ 50.67%
Rėmėjai - 8
Laikas baigėsi
Sveiki! Esu Rūta, man 30 metų. Jau 5 metus savanoriauju Kauno klinikose, suaugusiųjų Onkologijos ir Hematologijos klinikoje, vykdau įvairius renginius pacientams, kurie tęsia gydymą. Viskas paprastų žmonių ir įmonių pagalba.
JŪS turite didelę galimybę padėti keisti pasaulį, tiems, kurie stengiasi išlikti :)
Viskas prasidėjo, kai 2014 metais rugpjūčio mėnesį man diagnozavo onkologinę ligą. Būnant 22 metų, besiruošiant eiti į paskutinį kursą universitete. Laukė ilgas ir sunkus gydymas, gydytojo dėka buvau išgelbėta nuo galūnės amputacijos. 18 chemoterapijos kursų, nuolatiniai šalutiniai poveikiai, kraujo perpylimai, daugiau nei metai praleisti Onkologijos skyriuje tapo pirmaisiais namais. Užvėrus skyriaus duris supratau, kad mano misija čia dar nebaigta. Metai iš metų savanoriaudama vis galvojau, kokia dar galėtų būti mano pagalba, taip atsirado ši iniciatyva. O tikrasis jos poreikis ypač išryškėjo pandemijos metu.

Dėkingumo dėžučiųtikslassuteikti Akimirką, nuostabą. Akimirką džiaugtis, palikus užnugary savo problemas. Vaistai, tyrimai, procedūros, gydymo sukelti šalutiniai poveikiai, nuolatiniai adatų dūriai, suaugusiems irgi būna sunku, jiems irgi skauda. Onkologinė liga apipinta daug baimių, žiniasklaidoje gausu antraščių apie „mirtiną, nepagydomą vėžį“, bet žmonės gyvena. Stiprūs išgyvenimai paliečia didžiąją daugumą, nes kartais sunku nuspėti koks bus rytojus, bet kiekvienas iš jų atkakliai siekia bilieto gyventi toliau, net ir tada, kai gydytojų prognozės būna nieko gero nežadančios.
Dėžučių pagrindas susideda iš įvairių higienos priemonių ir vieno kitos paskirties daikto, pvz.: knyga, skanėstas, šildyklė kojoms ir rankoms. Kiekviena yra kruopščiai sudedama, pagalvojant apie kiekvieną, kuris gaus dėžutę. Lig šiol pavyko nustebinti daugybę žmonių. Vieniems tai nutiko paskutinę gydymo dieną, kitiems po nelabai džiugų gydytojų žinių, treti jauni, vos pilnametystės sulaukę jaunuoliai ir daugybė kitų istorijų.
Dėkingumo dėžutės - padėkoti žmonėms už tai, kad jie yra čia.Ačiū, kad ir jūs palaikote bei esate kartu!

Daugiau apie mano veiklą ir Dėkingumo dėžutes galite sužinoti:
Facebook:https://www.facebook.com/dekingumodezute
Instagram:https://www.instagram.com/dekingumodezute/

Nuoširdžiai Jums dėkinga,
Rūta
 • Daiva Remesė
  Daiva Remesė prisidėjo 2€
  2022-10-08
 • Privatus asmuo
  Privatus asmuo prisidėjo 30€
  2022-09-26
 • Privatus asmuo
  Privatus asmuo prisidėjo 10€

  Sėkmės su šita gražia iniciatyva, Rūta!

  2022-09-26
 • Ugnė Mikutytė
  Ugnė Mikutytė prisidėjo 10€
  2022-08-05
 • Vladas Juozapavicius
  Vladas Juozapavicius prisidėjo 20€
  2022-07-07
 • Monika Juozapavičė
  Monika Juozapavičė prisidėjo 20€
  2022-07-06
 • Toma Vasiliauskienė
  Toma Vasiliauskienė prisidėjo 50€
  2022-06-21
 • Privatus asmuo
  Privatus asmuo prisidėjo 10€
  2022-06-14
Rezultatų nerasta